Nóż do krojenia 26 cm AEON - WÜSTHOF

SKU:
W-1011033126
Brak w magazynie
2 194,31 zł 2 699,00 zł
Nowość

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Wüsthof

Wüsthof

Wüsthof - synonim noży najwyższej jakości których produkcję doskonalono od 200 lat. Zarówno kute jak i ze stali ciętej laserowo, produkowane w Solingen. Asortyment podzielony jest na klika odrębnych linii tak aby zaspokoić całe spektrum potrzeb - od noży uniwersalnych do użytku domowego po specjalistyczne produkty.

TOMGAST jest wyłącznym dystrybutorem marki Wüsthof w Polsce.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : W-1011033126
Marka : Wüsthof
Linia : Aeon
Kraj produkcji : Niemcy
Długość (cm) : 26
Okazje : Nowość

Nóż do krojenia jest uniwersalnym nożem przydatnym w krojeniu warzyw, owoców czy pieczywa.

O linii AEON

Łacińskie słowo AEON oznaczające wieczność, czas, trwanie zostało wybrane jako nazwa wyjątkowej linii noży marki WUSTHOF. 

Na linie składają się dwa typy noży: nóż szefa kuchni, oraz ząbkowany nóż do krojenia powstałe w limitowanej ilości 1500 sztuk, każdy z noży opatrzony indywidualnym certyfikatem autentyczności.

Te niezwykłe noże mają ostrza pokryte powłoką z węgla amorficznego, gwarantującego wytrzymałość i twardość porównywalną z diamentem. W tym celu użyto autorskiej technologii DLC ( Diamond like Carbon ). Noże opatrzone są unikalnym, kolejnym numerem seryjnym.

Rękojeść noży linii AEON wykonana została z dębu czarnego ( torfowego, bagiennego ). Ten wyjątkowy rodzaj drewna charakteryzuje się tym, że był pod ziemią, wodą np. w obszarach torfowisk przez conajmniej kilkaset lat. Czarny dąb jest surowcem niezwykle rzadkim i cennym. Szacuje się, że jego globalne zasoby są mniejsze niż diamentów.

Noże linii AEON to podróż w czasie zamknięta w formie perfekcyjnego narzędzia codziennego użytku.

 

Cechy produktu
  • Rękojeść wykonana jest z dębu czarnego zwanego również dębem bagiennym
  • Ostrze wykonane ze stali chromowo-molibdenowej
  • Powłoka: DLC - Diamond like Carbon ( węgiel amorficzny o wytrzymałości porównywalnej z diamentem )
  • Metalowy pierścień na końcu rękojeści gwarantuje doskonałe wyważenie
  • Myć tylko ręcznie
  • Wyprodukowano w Solingen w Niemczech
  • Edycja limitowana 1500 sztuk. Każdy nóż znaczony jest kolejnym, unikalnym numerem seryjnym.

 

Jak dbać o noże WÜSTHOF

Noże WÜSTHOF są synonimem najwyższej jakości i jako takie mają służyć użytkownikom przez jak najdłuższy czas zachowując swoje właściwości.

W związku z tym pamiętajmy aby umyć je bezpośrednio po użyciu w ciepłej wodzie używając łagodnych środków myjących a następnie ostrożnie osuszyć.

Technologicznie prawie wszystkie noże WÜSTHOF nadają się do mycia w zmywarce ( z wyjątkiem noży o drewnianych rękojeściach linii IKON ). Rekomendujemy jednak mycie ręczne, ponieważ podczas mycia w zmywarce noże narażone są na pewne czynniki, mogące mieć wpływ na ich żywotność. Podczas cykli pracy zmywarki może nastąpić wzajemne obijanie się ostrzy, resztki jedzenia takie jak przyprawy, soki czy sosy mogą mieć niekorzystny wpływ na stal. Również nieodpowiednie detergenty mogą wywoływać korodowanie elementów.

Opinie klientów