Kieliszek 510 ml FORTIUS - LIBBEY

SKU:
LB-241020-12
W magazynie
9,50 zł 11,69 zł
Podana cena jest za jedną sztukę.
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 12 szt.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Libbey

Libbey

Szkło amerykańskiej firmy LIBBEY to szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków i szklanek biorą udział najbardziej utalentowani designerzy wspierani przez najlepszych i najbardziej nowatorskich barmanów i sommelierów.

Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek LIBBEY zapewnia niespotykane parametry takie jak:
- wysoką wytrzymałość (wzmocnienie krawędzi kieliszka lub szklanki, )
- żywotność (2000 cykli mycia bez matowienia)
- estetyka i elegancja (wzmocniona krawędź kieliszka/szklanki, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej delikatności i przezierności szkła)

LIBBEY to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : LB-241020-12
Marka : Libbey
Pojemność (ml) : 510
Średnica (cm) : 9.1
Wysokość (cm) : 21.3
Kieliszki z linii FORTIUS urzekają swoim minimalizmem i elegancką prostotą. Idealnie przejrzyste szkło eksponuje barwę wina, a wyjątkowa wytrzymałość pozwala na ich intensywne użytkowanie. Kieliszki wykonane są z najwyższej jakości szkła sodowego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, zarysowania, zmatowienie. Kieliszki są objęte wieczystą gwarancją Safedge® Rim.

Przeznaczenie:
Idealne do serwowania wina białego oraz czerwonego.

Pielęgnacja:
Można myć w zmywarce. Co oznacza Safedge® Rim Guarante? Produkt posiadający wieczystą gwarancję Safedge® Rim ma specjalnie wzmacnianą krawędź. Jeśli ulegnie ona ukruszeniu, wymienimy go na nowy.

Opinie klientów