Kociołek porcelanowy 4600 ml Skała CHEF’S FUSION – RAK PORCELAIN

SKU:
R-CFRD28GYBD-1
Brak w magazynie
295,00 zł 362,85 zł

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK Porcelain to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie. Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach. Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.
Kociołek porcelanowy RAK CHEF’S FUSION to szlachetnej jakości naczynie do serwowania różnorodnych dań na bufecie. Naczynie wykonane jest z najwyższej jakości porcelany o odpowiedniej grubości, aby efektywnie zachowywać optymalną temperaturę dla potrawy. Danie w kociołku RAK CHEF’S FUSION może być serwowane bezpośrednio po zapiekaniu w piecu lub schładzaniu w chłodni, a spadek lub wzrost temperatury naczynia będzie następował bardzo powoli.

Linia porcelany RAK CHEF’S FUSION oferuje idealne do gotowania i utrzymywania temperatury porcelanowe kociołki, brytfanny, wazy, patelnie i mini patelnie, w 4 kolorach matowej glazury: Wulkanu, Magmy, Skały i Piasku. To kolekcja czerpiąca inspirację z materii mineralnej. Kolory pięknie się ze sobą komponują lub mogą być oryginalnym uzupełnieniem zastawy z białej porcelany. Prosta forma oraz surowa faktura powierzchni kontrastuje z wyrafinowanymi składanikami potrawy, dostarczając wyjątkowych doznań kulinarnych.
Dzięki najwyższej wytrzymałości ręcznie nakładanej glazury i optymalnej ergonomii, każdy element kolekcji CHEF’S NEOFUSION zachowuje parametry najwyższej jakości porcelany, oferując wizualnie styl surowej ceramiki. Doceniania przez szefów kuchni na całym świecie.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-CFRD28GYBD-1
Marka : RAK
Linia : Neofusion
Kolor : szary
Pojemność (ml) : 4600
Średnica (cm) : 28
Wysokość (cm) : 12