Misa skośna 29 cm beżowa TWIRL – RAK PORCELAIN

SKU:
R-TWBUBA29BE-1
W magazynie
287,00 zł 353,01 zł

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Pojemność (ml)

Średnica (cm)

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-TWBUBA29BE-1
Marka : RAK
Linia : Twirl
Kolor : beżowy
Pojemność (ml) : 1600
Średnica (cm) : 29
Wysokość (cm) : 14
RAK TWIRL jest linią inspirowaną kolorami tropików. Każdy odcień ma swoje odzwierciedlenie w naturze: piaskowa plaża, turkusowa laguna, barwa muszli czy zgaszona czerwień koralowca. TWIRL, oprócz bogactwa barw oferuje również różnorodność kształtów: znajdziesz tu naczynia okrągłe, owalne, a także asymetryczne.
Ręcznie malowana ceramika stała się must-have w modnych, światowych restauracjach.

Opinie klientów