Nóż do warzyw 8 cm czarny COLOUR - WÜSTHOF

SKU:
W-3013-8
W magazynie
Nowość
15,00 zł 18,45 zł

Podana cena jest ceną dla jednej sztuki.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Wüsthof

Wüsthof

Wüsthof - synonim noży najwyższej jakości których produkcję doskonalono od 200 lat. Zarówno kute jak i ze stali ciętej laserowo, produkowane w Solingen. Asortyment podzielony jest na klika odrębnych linii tak aby zaspokoić całe spektrum potrzeb - od noży uniwersalnych do użytku domowego po specjalistyczne produkty.

TOMGAST jest wyłącznym dsytrybutorem marki Wüsthof w Polsce.

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Kształt noża ze smukłym wąskim ostrzem zwężającym się ku końcowi jest idealny do obierania, krojenia i czyszczenia warzyw i owoców. Świetnie sprawdzi się również podczas siekania cebuli, czosnku, papryczek czy przypraw. Ten rodzaj noża wydaje się być drugim najważniejszym w każdej kuchni, zaraz po nożu szefa.

O linii COLOUR

Małe nożyki i obieraczki linii COLOUR świetnie nadają się do wszelkich drobnych prac kuchennych.

Ostrza noży wykonane są ze stali nierdzewnej. Rączki z tworzywa sztucznego o dynamicznie wyprofilowanym kształcie są bardzo poręczne i wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo dzięki różnym kolorom rękojeści noże są łatwe do zlokalizowania w szufladzie czy na stole, ciesząc oko przy obieraniu czy krojeniu owoców i warzyw.

Wyprodukowane w Niemczech, tańsze od swoich odpowiedników innych linii WÜSTHOF są niezastąpionym kompanem w sezonach obfitujących w świeże warzywa, owoce czy grzyby.

Wyprodukowane w Niemczech / Solingen.

Noże można myć w zmywarce, rekomendowane jest jednak mycie ręczne.

Jak dbać o noże WÜSTHOF

Noże WÜSTHOF są synonimem najwyższej jakości i jako takie mają służyć użytkownikom przez jak najdłuższy czas zachowując swoje właściwości.

W związku z tym pamiętajmy aby umyć je bezpośrednio po użyciu w ciepłej wodzie używając łagodnych środków myjących a następnie ostrożnie osuszyć.

Technologicznie prawie wszystkie noże WÜSTHOF nadają się do mycia w zmywarce ( z wyjątkiem noży o drewnianych rękojeściach linii IKON ). Rekomendujemy jednak mycie ręczne, ponieważ podczas mycia w zmywarce noże narażone są na pewne czynniki, mogące mieć wpływ na ich żywotność. Podczas cykli pracy zmywarki może nastąpić wzajemne obijanie się ostrzy, resztki jedzenia takie jak przyprawy, soki czy sosy mogą mieć niekorzystny wpływ na stal. Również nieodpowiednie detergenty mogą wywoływać korodowanie elementów.

Cechy produktu

Więcej informacji
Kod produktu : W-3013-8
Producent : Wüsthof
Linia : Colour
Kraj produkcji : Niemcy
Długość (cm) : 8
Oferty specjalne : Nowość