Nóż kolebkowy 18 cm - WÜSTHOF

SKU:
W-4735-18
W magazynie
Nowość
286,00 zł 351,78 zł

Podana cena jest ceną dla jednej sztuki.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Wüsthof

Wüsthof

Wüsthof - synonim noży najwyższej jakości których produkcję doskonalono od 200 lat. Zarówno kute jak i ze stali ciętej laserowo, produkowane w Solingen. Asortyment podzielony jest na klika odrębnych linii tak aby zaspokoić całe spektrum potrzeb - od noży uniwersalnych do użytku domowego po specjalistyczne produkty.

TOMGAST jest wyłącznym dsytrybutorem marki Wüsthof w Polsce.

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Nóż kolebkowy o podwójnym stalowym ostrzu o długości 18 cm sprawnie i łatwo posieka każdą ilość świeżych ziół. Dzięki syntetycznej rączce jest łatwy do utrzymania w czystości. Nadaje się do mysica w zmywarkach.

Jak dbać o noże Wusthof

Noże WUSTHOF są synonimem najwyższej jakości i jako takie mają służyć użytkownikom przez jak najdłuższy czas zachowując swoje właściwości.

W związku z tym pamiętajmy aby umyć je bezpośrednio po użyciu w ciepłej wodzie używając łagodnych środków myjących a następnie ostrożnie osuszyć.

Technologicznie prawie wszystkie noże WUSTHOF nadają się do mycia w zmywarce ( z wyjątkiem noży o drewnianych rękojeściach linii IKON ). Rekomendujemy jednak mycie ręczne, ponieważ podczas mycia w zmywarce noże narażone są na pewne czynniki, mogące mieć wpływ na ich żywotność. Podczas cykli pracy zmywarki może nastąpić wzajemne obijanie się ostrzy, resztki jedzenia takie jak przyprawy, soki czy sosy mogą mieć niekorzystny wpływ na stal. Również nieodpowiednie detergenty mogą wywoływać korodowanie elementów.

Cechy produktu

Więcej informacji
Kod produktu : W-4735-18
Producent : Wüsthof
Kraj produkcji : Niemcy
Długość (cm) : 18
Oferty specjalne : Nowość