Podgrzewacz prostokątny Elite Basic 1/1 GN - VERLO

SKU:
V-2210-53
W magazynie
349,00 zł 429,27 zł
Nowość

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Verlo

Verlo

VERLO dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia i akcesoria niezbędne do aranżacji bufetu. Opracowaliśmy modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności — nasze kreatywne systemy można swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

Asortyment Verlo to m. in. podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, stoły cateringowe i pokrowce, podgrzewacze, dębowe skrzynki, talerze prezentacyjne, tace, pojemniki, torby na pieczywo, sztućce i wiele innych produktów.

Komponuj wg własnych potrzeb i utwórz własną kreację.

VERLO jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Nasze elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskujemy z kontrolowanych upraw w Polsce.

Rozwiązania dla profesjonalistów z branży hotelarskiej i cateringowej VERLO budują pozytywne doświadczenie i zaufanie na każdym etapie współpracy. Udoskonalamy naszą ofertę, aby spełniała coraz wyższe oczekiwania co do jakości i wszechstronności produktów.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : V-2210-53
Marka : Verlo
Materiał : stal nierdzewna 18/10 wysokopolerowana
Wysokość (cm) : 45
Długość (cm) : 65
Szerokość (cm) : 49
Okazje : Nowość

Podgrzewacz bufetowy prostokątny ELITE BASIC 1/1 GN to połączenie wysokiej jakości i korzystnie skalkulowanej ceny. Wykonany z wysokopolerowanej stali nierdzewnej.

Charakterystyka podgrzewacza: 

- pokrywa typu Roll-Top otwierana o 180 stopni
- w komplecie dwa pojemniki na puszkę z pastą i pojemnik gastronomiczny GN 1/1 65 mm
- możliwość montażu prowadnic do grzałki elektrycznej. 

Opinie klientów