Miska z dziurką 450 ml SKETCHES - RAK PORCELAIN

SKU:
R-STBW13-6
W magazynie
56,00 zł 68,88 zł
Nowość

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-STBW13-6
Marka : RAK
Linia : Sketches
Pojemność (ml) : 450
Średnica (cm) : 13.5
Wysokość (cm) : 7
Okazje : Nowość
RAK SKETCHES to eklektyczna mieszanka materiałów i kształtów. Inspirująca energia uwalnia nas od ograniczających emocji i skojarzeń. Zestawienie kontrastu surowych produktów z wyrafinowanymi daje nieograniczone możliwości łączenia.
Na kolekcję składają się talerze o nieregularnych kształtach i asymetryczne misy - w trzech kolorach (białym, brązowym i błękitnym), a także drewniane stojaczki dla wyszukanego podawania przystawek i amuse bouche.

Opinie klientów