Spodek do filiżanki SKCU30, SKCS30 SKA - RAK PORCELAIN

SKU:
R-SKSA16-12
W magazynie
9,20 zł 11,32 zł
Podana cena jest za jedną sztukę.
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 12 szt.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-SKSA16-12
Marka : RAK
Materiał : porcelana
Linia : Ska
Kraj produkcji : Emiraty Arabskie
Kolor : kość słoniowa
Długość (cm) : 16
Szerokość (cm) : 16
Można myć w zmywarce
RAK SKA to linia porcelany pozornie klasyczna, w której miękko przenikają sie forma koła i obłego czworoboku. Kolekcję uzupełniają okrągłe lub czworoboczne, sztaplowane miski. Poza aspektem estetycznym, zaoblone rogi naczyń czworobocznych są mniej narażone na wyszczerbienie lub potłuczenie.

Opinie klientów