Spodek owalny do filiżanki do espresso czarny ROKS – RAK PORCELAIN

SKU:
R-RKOSA15-12
W magazynie
49,00 zł 60,27 zł
Podana cena jest za jedną sztukę.
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 12 szt.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-RKOSA15-12
Marka : RAK
Linia : Roks
Kolor : czarny
Wysokość (cm) : 1.5
Długość (cm) : 15
Szerokość (cm) : 11
RAK ROKS przywołuje na myśl siłę natury. Głęboka czerń, surowa, nieregularna, faktura kamienia nawiazuje do niezdobytych, wysokich masywów górskich, nieodkrytych skalnych jaskiń, czy głębokich złóż niewydobytych minerałów. Naczyna ROKS charakteryzują się solidną warstwą porcelany, dzięki czemu długo utrzymują temperaturę.
Projektanci tej kolekcji podkreślili jej wyjątkowość uzupełniając linię o filiżanki o oryginalnym kształcie.
Spodek R-RKOSA15-12 pasuje do filiżanki R-RKCU25-12.

Opinie klientów