Deska dębowa prezentacyjna 35x15,5x2,5 cm - VERLO

SKU:
V-11525
W magazynie
189,92 PLN 233,60 PLN
Nowość
Zobacz całą kolekcję -

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Drodzy Klienci!

W związku z czasem wytężonej pracy w okresie przedświątecznym,
prosimy o składanie zamówień najwcześniej jak to możliwe.

Gwarantujemy dostawę do 24.12.2021r
zamówień złożonych dnia 20.12.2021r do godziny 16.00.

VERLO dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia i akcesoria niezbędne do aranżacji bufetu. Opracowaliśmy modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności — nasze kreatywne systemy można swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

Asortyment Verlo to m. in. podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, stoły cateringowe i pokrowce, podgrzewacze, dębowe skrzynki, talerze prezentacyjne, tace, pojemniki, torby na pieczywo, sztućce i wiele innych produktów.

Komponuj wg własnych potrzeb i utwórz własną kreację.

VERLO jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Nasze elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskujemy z kontrolowanych upraw w Polsce.

Rozwiązania dla profesjonalistów z branży hotelarskiej i cateringowej VERLO budują pozytywne doświadczenie i zaufanie na każdym etapie współpracy. Udoskonalamy naszą ofertę, aby spełniała coraz wyższe oczekiwania co do jakości i wszechstronności produktów.

Czytaj więcej
 

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : V-11525
Marka : Verlo
Materiał : drewno dębowe
Wysokość (cm) : 2.5
Długość (cm) : 35
Szerokość (cm) : 15.5
Okazje : Nowość

Drewno od dawna jest jednym z najlepszych materiałów wykorzystywanych w kuchni. Deski drewniane do krojenia stanowią jedne z najbardziej cenionych produktów w wyposażeniu kuchennym. Nic więc dziwnego, bowiem deski dębowe mają naturalne właściwości bakteriobójcze, więc są niewątpliwie higieniczne, a dodatkowo mają naturalne zdolności samoregeneracji drobnych nacięć pozostawionych po korzystaniu z ostrego noża. Deski dębowe są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, jednocześnie ich powierzchnia z naturalnego drewna nie uszkadza i nie tępi ostrzy noży. Deski dębowe Stratos od Verlo posiadamy o następujących wymiarach: 20x14,5x3, 24x12x2,5 oraz 35x15,5x2,5 cm.

Cechy produktu

  • wykonana z litego dębu
  • impregnowana olejem naturalnym
  • widoczne słoje dębu
  • nie można myć w zmywarce
  • umożliwia tworzenie różnych aranżacji

Opinie klientów