Szklanka 220 ml CIDRA - LIBBEY

SKU:
LB-920192-12
W magazynie
5,90 zł 7,26 zł
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 12 szt.
Podana cena jest ceną dla jednej sztuki / opakowania.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Libbey

Libbey

Szkło amerykańskiej firmy LIBBEY to szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków i szklanek biorą udział najbardziej utalentowani designerzy wspierani przez najlepszych i najbardziej nowatorskich barmanów i sommelierów.

Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek LIBBEY zapewnia niespotykane parametry takie jak:
- wysoką wytrzymałość (wzmocnienie krawędzi kieliszka lub szklanki, )
- żywotność (2000 cykli mycia bez matowienia)
- estetyka i elegancja (wzmocniona krawędź kieliszka/szklanki, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej delikatności i przezierności szkła)

LIBBEY to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : LB-920192-12
Marka : Libbey
Pojemność (ml) : 220
Średnica (cm) : 8.3
Wysokość (cm) : 6
Szklanki z linii CIDRA to bardzo elegancka propozycja, łącząca oszczędny design, czystość formy i funkcjonalizm. Może być idealną propozycją dla lokali serwujących kuchnię japońską lub inną azjatycką. Cienkie, idealnie przejrzyste szkło podkreśla barwę napoju, a gwarancja Sheer Rim D.T.E zapewnia trwałość. Szklanki wykonane z najwyższej jakości szkła sodowego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, oraz zmatowienie.

Przeznaczenie:
Idealne do serwowania wody, soków, koktajli.

Pielęgnacja:
Można myć w zmywarce.

Co oznacza Sheer Rim D.T.E.?
Produkty oznaczone Sheer Rim D.T.E. mają krawędź wypolerowaną w taki sposób, aby była idealnie gładka i nie miała charakterystycznego zgrubienia. Dodatkowo jest ona objęta wieczystą gwarancją na wyszczerbienia.

Opinie klientów