Talerz płaski 31 cm ivory PLATINUM – RAK PORCELAIN

SKU:
R-FDFP31PLA-6
W magazynie
110,00 zł 135,30 zł
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 6 szt.
Podana cena jest ceną dla jednej sztuki / opakowania.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Średnica (cm)

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-FDFP31PLA-6
Marka : RAK
Linia : Platinum
Kolor : kość słoniowa
Średnica (cm) : 31
Talerz płaski z linii RAK PLATINUM to ekskluzywny element zastawy stołu w szlachetnym kolorze kości słoniowej, ozdobiony subtelnym ornamentem z platyny.
Występuje w 5 rozmiarach: 16 cm, 22 cm, 27 cm, 31 cm oraz 33 cm.
Występuje w 5 rozmiarach: 16 cm, 22 cm, 27 cm, 31 cm oraz 33 cm.
Zaleca się mycie ręczne.

Linia PLATINUM to kolekcja łącząca szlachetność surowca z minimalizmem formy. Zdobiony platyną rant talerza od wieków jest symbolem luksusowej jadalni.

Opinie klientów