Talerz prostokątny 33x27 cm szary SHALE – RAK PORCELAIN

SKU:
R-SHAURX33-6
W magazynie
113,00 zł 138,99 zł
Podana cena jest za jedną sztukę.
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 6 szt.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Szerokość (cm)

Długość (cm)

Rak Porcelain

Rak Porcelain

RAK PORCELAIN to jeden z wiodących producentów porcelany na świecie i synonim doskonałej porcelany dla profesjonalistów ceniących wysoką jakość, trwałość i ponadczasową elegancję. 
Idealna gładkość glazury, niepowtarzalny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji oraz szefów kuchni na całym świecie. 
Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niesłychanie bogata i obejmuje min. sieci hoteli: Double Tree by Hilton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab.
Dzięki wykorzystaniu wysokiej zawartości tlenku glinu, wyroby marki cechuje odporność na szok mechaniczny i termiczny, wyszczerbienia oraz mycie w zmywarkach.
Porcelana RAK jest wykonana z bezołowiowego, w 100% naturalnego surowca, dzięki czemu jej powierzchnia jest odporna na absorpcję tłuszczów, zapachów i bakterii. 
Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji danych linii, umożliwiająca bezproblemowe uzupełnianie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami. 
Naczynia mogą być myte w zmywarkach i stosowane w piecach konwekcyjno-parowych oraz kuchenkach mikrofalowych.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : R-SHAURX33-6
Marka : RAK
Linia : Shale
Kolor : szary
Wysokość (cm) : 1.7
Długość (cm) : 33
Szerokość (cm) : 27
RAK SHALE nawiązuje do kolorystyki łupka ilastego. Glazura naczyń z tej kolekcji jest matowo szara, mieniąca się nieregularnymi, połyskującymi plamkami. Powierzchnia, chociaż surowa w swym design-ie, ma satynowe wykończona, a więc mycie naczyń jest bardzo łatwe. Brak płaskich rantów w talerzach daje duże możliwości twórcy dania w jego prezentacji. Możesz serwować swoje menu na talerzach kwadratowych, prostokątnych, okrągłych i owalnych.
Linia Shale otwiera się również na potrzeby baristy. Filiżanki zostały stowrzone na podstawie profesjonalnej linii filiżanek do kawy BARISTA, dzięki czemu możesz podawać kawę w profesjonalnej, pogrubionej porcelanie, nie tylko w klasycznym kolorze białym.
Linie SHALE i KARBON można dowolnie łączyć, komponując zastawę w surowych kolorach czerni i szarości.

Opinie klientów