Nasza strategia zrównoważonego rozwoju to świadome budowanie relacji z otoczeniem! Dbamy o ludzi i środowisko, w którym żyjemy!

Stawiamy na recycling i propagujemy styl ZERO WASTE. Udało nam się zmniejszyć zużucie plastiku w procesie logistycznym o aż 70% w ciągu ostatniego półtora roku.

REVOL

Rewolucja w ochronie środowiska? TAK!

Revol to marka z 250-letnią historią, której porcelana jest unikalnym połączeniem tradycji i designu. Dbałość o środowisko zawsze było nadrzędnym celem firmy, lecz teraz Revol wykonał jeszcze większy ukłon w stronę ekologii, stwarzając niepowtarzalną kolekcję porcelany z recyklingu - No.W. Głównym celem marki było wdrożenie idei No Waste nawet w tak zaawansowane procesy jak produkcja porcelany. Naczynia Revol używane są także w branży HoReCa, co przekłada się na skalę produkcji i jeszcze większe oszczędności wody i minerałów.

Udało się i marzenie stało się teraz rzeczywistością! Aby pomóc chronić zasoby naszej planety, Revol przetwarza i ponownie wykorzystuje odpady przemysłowe, produkując designerskie porcelanowe naczynia najwyższej jakości, wykonane z gliny ceramicznej i emaliów pochodzących z recyklingu z ich własnej produkcji.

 

Schott Zwiesel

Marka Schott Zwiesel słynie z niezwykłej dbałości o nadawanie unikatowej formy surowcowi, jaki jest szkło kryształowe. Schott Zwiesel to niemiecki producent eleganckich kieliszków, szklanek oraz dekanterów, które zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z sommelierami, aby z każdym łykiem można było cieszyć się pełnią smaku wina i wody.

Dzięki opatentowanej masie kryształowej nowej generacji TRITAN, uszlachetnionej tlenkiem cyrkonu i tytanu, produkty marki wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia. Nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach, szkło zachowuje swój blask i przejrzystość.

Produkty oznakowane TRITAN PROTECT są gwarancją jeszcze większej trwałości, wytrzymałości nóżek i odporności na stłuczenia. Są dodatkowo poddane technologii termicznego wzmacniania kieliszków, zwłaszcza w newralgicznych punktach, jak połączenie czary kieliszka z nóżką.

Ponadto szkło produkowane jest zgodnie z podwyższonymi standardami ekologicznymi i odznacza się nikłym śladem węglowym.

Wyroby Schott Zwiesel dają satysfakcję koneserom oraz wielbicielom wina i innych trunków na całym świecie i gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.

 

VERLO

Marka VERLO dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia i akcesoria niezbędne do aranżacji bufetu. Oferuje modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności m. in. podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, dębowe skrzynki, talerze prezentacyjne, sztućce i ekologiczne naczynka jednorazowe – FINGERFOOD.

 

Wszystkie elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu. Wykonane są z drewna, bambusa, liści bananowca czy akacji i pochodzą z kontrolowanych upraw w Polsce.

Marka VERLO to idealne rozwiązania dla profesjonalistów z branży hotelarskiej i cateringowej.

Od lat wyróżnia się doświadczeniem i zaufaniem na każdym etapie współpracy. Udoskonala również swoją ofertę, aby spełniać coraz wyższe oczekiwania Klientów, dbając przy tym o środowisko i naszą planetę.

  

WECK

Słoiki i butelki marki WECK to najbardziej klasyczne i używane od dawna naczynia do pasteryzowania i przechowywania potraw.

Wszystkie produkty marki wykonane są z grubego, odpornego na wysoką temperaturę szkła.

Każdy słoik i butelka WECK to idealna propozycja dla osób ceniących sobie własnoręcznie przygotowane przetwory jak np. dżemy, konfitury oraz filozofię ZERO WASTE – można w nich wielokrotnie pasteryzować przyrządzone dania, nie tylko przetwory jak np. zupy.

Słoiki WECK, wypełnione np. dżemem własnej produkcji i ozdobione etykietą ze wstążeczką, będą również świetnym pomysłem na podarunek, dla bliskiej osoby.

W ofercie marki WECK znajdziecie słoiczki i butelki w różnych, ciekawych wzorach i rozmiarach, dlatego są praktyczne i równocześnie ozdobne. Z całą pewnością posłużą w każdej kuchni przez długie, długie lata!

Jeśli, tak jak i my, cenisz jakość, wykonanie i trwałość produktów oraz dbasz o środowisko naturalne, dołącz do nas, świadomych konsumentów.