Broto, bluza biała, długi rękaw, rozm. XS - ROBUR

SKU:
U-BR-WLS-XS
W magazynie
Nowość
255,00 zł 313,65 zł

Podana cena jest ceną dla jednej sztuki.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Robur

Robur

Marka Robur jest francuskim producentem odzieży istniejącym na rynku od 1922 roku. W jej ofercie znajdują się kitle, fartuchy kuchenne używane przez najlepszych szefów kuchni jak i zestawy dziecięce dla młodych adeptów sztuki kulinarnej.

Write Your Own Review
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę Zaloguj się lub Utwórz konto.

Kitle linii BROTO produkowane są z wykorzystaniem technologii 37.5 ®

Technologia 37.5 ® opiera się na innowacyjnej tkaninie, gwarantującej utrzymanie optymalnego mikroklimatu w warunkach typowych dla pracy w profesjonalnej kuchni. Podczas wysiłku wilgoć z transpiracji jest uwalniana przez pory skóry i pozwala na obniżenie temperatury ciała. W rzeczywistości każdy gram odparowanego potu uwalnia 580 kalorii zmagazynowanego ciepła. Jeśli para wodna nie zostanie usunięta z ubrań, butów lub rękawiczek, gromadzi się i tworzy niekomfortowy wilgotny mikroklimat. Technologia 37,5 ® wspiera naturalny mechanizm chłodzenia organizmu. Ciało wytwarza pot w celu obniżenia temperatury - technologia 37,5 ® zapewnia transpirację potu tak aby uzyskać komfortowy mikroklimat.

Ta innowacja technologiczna to rewolucja dla profesjonalistów z branży hotelarsko-gastronomicznej. Codzienne zadania wymagają ciągłego wysiłku fizycznego, a środowisko pracy profesjonalnych kucharzy jest bardzo wymagające. Zastosowanie inteligentnego materiału regulującego ciepło w odzieży roboczej zapewnia idealny komfort pracy.

Innowacyjne tkaniny wykonane w technologii 37.5® schną nawet pięć razy szybciej niż inne tkaniny, skracając czas suszenia odzieży. Technologia 37,5® jest wykonana z materiałów pochodzących z produktów naturalnych, a włókno 37,5® zostało certyfikowane przez Hohenstein Institute (niezależne niemieckie centrum badawcze, które testuje jakość tekstyliów) jako „przyjazne dla skóry” i hipoalergiczne. Podczas procesu produkcyjnego aktywne cząstki technologii 37,5® są trwale włączone do splotu tkaniny gwarantując długotrwałe zachowanie właściwości termoregulujących.

Cechy produktu

Więcej informacji
Kod produktu : U-BR-WLS-XS
Marka : Robur
Kolor : biały
Rozmiar : XS
Oferty specjalne : Nowość