Słoik STURZ 165 ml z pokrywą, uszczelką i 2 zapinkami - op. 12 szt - WECK

SKU:
WE-976-80PUZ
W magazynie
77,60 PLN 95,45 PLN

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

średnica mm

Pojemność (ml)

wysokość mm

Historia firmy WECK sięga 1900 roku, kiedy to Johann Weck stworzył pierwsze butelki i słoiki ze szklanym wieczkiem oraz kauczukową uszczelką. Odtąd są nieprzerwanie wzorcem najwyższej jakości słojów używanych zarówno przy przygotowaniu domowych przetworów jak i mających szerokie zastosowanie w reastauracjach, barach, hotelach czy cateringu służąc jako niebanalne naczynie czy szklane opakowanie. 

Czytaj więcej
 

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : WE-976-80PUZ
Marka : Weck
Pojemność (ml) : 165

Szklane słoiki i butelki WECK od ponad 100 lat są synonimem tradycji i najwyższej jakości. Proces wekowania swoją nazwę zawdzięcza właśnie unikalnemu projektowi słoików stworzonemu w 1900 roku przez Johanna Wecka.

Wszystkie szklane elementy słoików sygnowane logiem firmy WECK produkowane są w Niemczech ze szkła sodowo-wapniowego o doskonałych walorach użytkowych. Spinki WECK, służące w procesie konserwacji przetworów, są wykonane z najwyższej jakości, nierdzewnej stali INOX. Uszczelki WECK są wolne od fenoli i wykonane są z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z kontrolowanych, legalnych plantacji.

Produkty Weck z powodzeniem służą jako naczynia lub opakowania szklane w restauracjach, kawiarniach oraz firmach cateringowych na całym świecie. Sprawdzają się jako wielorazowe, gustowne i niebanalne naczynia do deserów, sałatek, dań głównych oraz jako opakowania do hermetycznego przechowywania suchych składników i produktów gotowych. Naczynia WECK odporne są na zamrażanie lub wyparzanie w różnych urządzeniach gastronomicznych.

Cechy produktu

  • oryginalny słoik Weck, od którego pochodzi nazwa „wekowanie” & szkło sodowo-wapniowe
  • można myć w zmywarce
  • można używać w mikrofalówce
  • odporne na zamrażanie i wyparzanie
  • spinki wykonane ze stali nierdzewnej
  • uszczelki wykonane z naturalnego kauczuku pozyskiwanego z legalnych plantacji

Opinie klientów