Kolumna 58 cm taupe MEZOS - VERLO

SKU:
V-9210-58
W magazynie
727,00 zł 894,21 zł
Nowość
Zobacz całą kolekcję - Mezos Verlo

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Kolor

Wysokość (cm)

VERLO dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia i akcesoria niezbędne do aranżacji bufetu. Opracowaliśmy modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności — nasze kreatywne systemy można swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

Asortyment Verlo to m. in. podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, stoły cateringowe i pokrowce, podgrzewacze, dębowe skrzynki, talerze prezentacyjne, tace, pojemniki, torby na pieczywo, sztućce i wiele innych produktów.

Komponuj wg własnych potrzeb i utwórz własną kreację.

VERLO jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Nasze elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskujemy z kontrolowanych upraw w Polsce.

Rozwiązania dla profesjonalistów z branży hotelarskiej i cateringowej VERLO budują pozytywne doświadczenie i zaufanie na każdym etapie współpracy. Udoskonalamy naszą ofertę, aby spełniała coraz wyższe oczekiwania co do jakości i wszechstronności produktów.

Czytaj więcej
 

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : V-9210-58
Marka : Verlo
Materiał : stal nierdzewna
Linia : Mezos Verlo
Kolor : mokka
Wysokość (cm) : 58
Długość (cm) : 20
Szerokość (cm) : 20
Okazje : Nowość

Kolumny bufetowe służą do odpowiedniej ekspozycji serwowanych dań . Chcąc zaprezentować je w sposób elegancki, a jednocześnie praktyczny najlepszym wyborem będzie zakup kolumny stalowej malowanej proszkowo na kolory: grafitowy, biały lub taupe. Kolumny bufetowe to także bezpieczny i wygodny sposób transportu gotowych dań do wydania. W ofercie posiadamy kolumny bufetowe Verlo o wymiarach: 20x20x22, 20x20x34 oraz 20x20x58 cm.

Cechy produktu

  • stal malowana proszkowo
  • wyposażenie bufetu
  • stabilna konstrukcja

Opinie klientów