Talerz płaski 43x22,5 cm ETER - VERLO

SKU:
V-85003-6
W magazynie
79,00 PLN 97,17 PLN
Nowość
Podana cena jest za jedną sztukę.
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 6 szt.
Zobacz całą kolekcję - Eter

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

VERLO dostarcza wysokiej jakości systemy, urządzenia i akcesoria niezbędne do aranżacji bufetu. Opracowaliśmy modułowe rozwiązania do prezentowania i przechowywania żywności — nasze kreatywne systemy można swobodnie ze sobą zestawiać, aby zachować spójność z celebrowaną okazją oraz wystrojem wnętrza.

Asortyment Verlo to m. in. podstawy bufetowe, płyty z hartowanego szkła, stoły cateringowe i pokrowce, podgrzewacze, dębowe skrzynki, talerze prezentacyjne, tace, pojemniki, torby na pieczywo, sztućce i wiele innych produktów.

Komponuj wg własnych potrzeb i utwórz własną kreację.

VERLO jest świadomą ekologicznie marką, która stawia na zrównoważoną produkcję. Nasze elementy jednorazowego użytku są biodegradowalne lub nadają się do recyklingu, a surowce drewniane pozyskujemy z kontrolowanych upraw w Polsce.

Rozwiązania dla profesjonalistów z branży hotelarskiej i cateringowej VERLO budują pozytywne doświadczenie i zaufanie na każdym etapie współpracy. Udoskonalamy naszą ofertę, aby spełniała coraz wyższe oczekiwania co do jakości i wszechstronności produktów.

Czytaj więcej
 

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : V-85003-6
Marka : Verlo
Linia : Eter
Okazje : Nowość
Ulotna forma oraz nieregularność kształtów prawdopodobnie najlepiej charakteryzują linię ETER. Delikatność formy i profuzja kolorów pozwoliła osiągnąć jedyny w swoim rodzaju efekt lekkości. Użyte materiały oraz temp wypalania 1380 st C gwarantują zachowanie wszystkich walorów 100% porcelany.

Cechy produktu

  • najwyższej jakości porcelana
  • nowoczesne wzornictwo
  • nieregularność kształtów
  • wypalana w temp 1380°C
  • odporność na zmywanie w zmywarce oraz wyszczerbienia
  • kolor: pudrowy róż

Opinie klientów