Kieliszek Fruity & Delicate 535 ml SENSA – SCHOTT ZWIESEL

SKU:
SH-8890-1-6
W magazynie
16,30 zł 20,05 zł
Produkt sprzedawany w pełnych
opakowaniach.
Opakowanie zawiera: 6 szt.
Podana cena jest ceną dla jednej sztuki / opakowania.

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Schott-Zwiesel

Schott-Zwiesel

Szkło kryształowe marki SCHOTT ZWIESEL to najwyższa jakość połączona z wyjątkową wytrzymałością uzyskaną dzięki wykorzystaniu opatentowanej masy kryształowej TRITAN. 

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : SH-8890-1-6
Marka : Schott-Zwiesel
Materiał : kryształ bezołowiowy
Linia : Sensa
Pojemność (ml) : 535
Średnica (cm) : 8.8
Wysokość (cm) : 23.6

Linia szkła, której tworzeniu przyświecała idea, że o wyborze kieliszka decyduje nie rodzaj wina tylko specyfika bukietu lub stylu reprezentowanego przez dane wino.
SENSA to cztery kształty kieliszków, z których każdy posiada odrębną charakterystykę odpowiednią dla wydobycia głębi aromatu danego typu, niezależnie od tego czy wino jest białe, czerwone czy różowe. Charakter, bukiet, zapach i smak wina decydują o wyborze odpowiedniego kieliszka, nie zaś kolor.
SENSA Light & Fresh dzięki delikatnie zwężającemu się kształtowi czaszy będzie idealnym wyborem dla lekkich win w typie Mueller-Thurgau, Riesling czy odmian Portugieser.
SENSA Strong & Sensy za sprawą większej i dłuższej czaszy będzie doskonałym kompanom dla mocniej zbudowanych odmian o dominantach taninowych czy wyraźnym aromacie beczek.
Dzięki kieliszkom linii SENSA obcowanie z dowolnym typem wina wydaje się bardzo komfortowe. SENSA wydobędzie to co najlepsze zarówno z lekkich, owocowych przedstawicieli gatunku jak i mocno zbudowanych, złożonych, szlachetnych odmian urzekających jedwabistością i bogactwem.
Cienkościenne, filigranowe wręcz w swoim designie kieliszki są wykonane z nieprzeciętnie odpornego na stłuczenia szkła kryształowego TRITAN będącego opatentowaną technologią stosowaną przez SCHOTT ZWIESEL.
Szkło kryształowe marki SCHOTT ZWIESEL to najwyższa jakość połączona z wyjątkową wytrzymałością uzyskaną dzięki wykorzystaniu opatentowanej masy kryształowej TRITAN.
Technologia TRITAN pozwoliła uzyskać lepszą odporność na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia podczas użytkowania i mycia w zmywarkach.
SCHOTT ZWIESEL gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.

Opinie klientów