Szklanka niska 350 ml ENDEAVOR - LIBBEY

SKU:
LB-15712-12
Brak w magazynie
5,80 zł 7,13 zł

Zamówienia złożone
w dni robocze
wysyłamy w ciągu 24h.

Darmowa dostawa w Polsce
dla zamówienia
powyżej 200zł netto.

Libbey

Libbey

Szkło amerykańskiej firmy LIBBEY to szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków i szklanek biorą udział najbardziej utalentowani designerzy wspierani przez najlepszych i najbardziej nowatorskich barmanów i sommelierów.

Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek LIBBEY zapewnia niespotykane parametry takie jak:
- wysoką wytrzymałość (wzmocnienie krawędzi kieliszka lub szklanki, )
- żywotność (2000 cykli mycia bez matowienia)
- estetyka i elegancja (wzmocniona krawędź kieliszka/szklanki, przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiej delikatności i przezierności szkła)

LIBBEY to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.

Dane techniczne

Więcej informacji
Kod produktu : LB-15712-12
Marka : Libbey
Pojemność (ml) : 350
Średnica (cm) : 9.8
Wysokość (cm) : 10.5
Szklanki z linii ENDEAVOUR wyróżniają się swoim nowoczesnym, minimalistycznym kształtem. Technologia DuraTuff®, zastosowana przy produkcji tej serii, gwarantuje niesamowitą wytrzymałość. Szklanki mają możliwość stabilnego sztaplowania, dzięki wewnętrznym wyżłobieniom, co jest niezbędne w profesjonalnej gastronomii, z uwagi na dużą oszczędność miejsca.

Przeznaczenie:
Idealne do serwowania mocnego alkoholu.

Pielęgnacja:
Można myć w zmywarce.

Czym jest DuraTuff® ?
DuraTuff® jest to opatentowana przez Libbey technologia, zastosowana w celu zwiększenia odporności na uszkodzenia termiczne i mechaniczne. Polega ona na podniesieniu temperatury szkła z około 20 °C do 650 °C, a następnie szybkiego schłodzenia w kontrolowany sposób. DuraTuff® to zabieg polegający na hartowaniu tylko górnej części szklanki, co eliminuje naprężenia. Dzięki temu tłukąca się szklana nie „eksploduje” tysiącem małych kawałków, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej obróbki, ale rozpada się na kilka większych. Eliminuje się tym samym zagrożenie znalezienia się odłamka szkła w miejscu niepożądanym - zwłaszcza w innym napoju lub potrawie.

Opinie klientów